28 тисяч евакуйованих людей, закриття повітряного простору — потужні вибухи на військових складах у Вінниці | Онлайн журнал AGRIMPASA

28 тисяч евакуйованих людей, закриття повітряного простору — потужні вибухи на військових складах у Вінниці

Військові запевняють, що вибухають танкові боєприпаси. Учора, 26 вересня, близько 22:00.

_unian_84_650x410

Перекриті шляхи та майже 700 ліквідаторів пожежі: як у Калинівці намагаються погасити вогонь на складах із боєприпасами біля Калинівки на Вінничині почалися дуже потужні вибухи боєприпасів на військовому складі Міністерства оборони, який називають одним із найбільших в Україні. Вибухають танкові боєприпаси. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Із міста Калинівка та прилеглих сіл Павлівка, Медвідка, Дорожне, Сальнік, Стрижавка евакуювали станом на шосту ранку 27 вересня 28 тисяч людей.

Вибухи в Калинівці: у Вінниці скасували заняття в чотирьох школах
Людей переважно везуть до Вінниці, де розташовують у навчальних закладах.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Білорусі вперше засудили бойовика «ДНР»

Натепер є дані про двох травмованих. Одну жінку відкинуло вибуховою хвилею, коли вона вибігла з будинку. У неї забій хребта.

«У момент, коли вона входила в дім, у будинок попав снаряд і вибуховою хвилею її відкинуло назад. Забій грудного відділу хребта, забій поперекового відділу хребта і емоційний стан дуже важкий. Будинок зруйновано вщент», — говорить черговий хірург В’ячеслав Доленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: СРОЧНО! ЭКСТРЕННОЕ СООБЩЕНИЕ! Под Винницей атакован крупнейший склад военного оружия! В городе выключили свет, люди покидают дома (ВИДЕО)

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...
Load...