Бойовики показали заповнені морги і поскаржились на величезні втрати (ВІДЕО) | Онлайн журнал AGRIMPASA

Бойовики показали заповнені морги і поскаржились на величезні втрати (ВІДЕО)

Припускають, що терориста ліквідували українські військові під час «шкільного перемир’я»

Бойовики показали заповнені морги і поскаржились на величезні втрати (ВІДЕО)У мережі з’явився ролик, на якому показані реальні докази втрат проросійських найманців на Донбасі.

Відео нещодавно розмістив один із сепаратистських ресурсів у YouTube, пише Агрімпаса посилаючись на Знай.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Жуткие кадры: боевики ИГИЛ жестко ликвидировали несколько российских военных из «группы Вагнер» и взяли их в котел

Ці кадри демонструють, як бойовики показують представникам місії ОБСЄ труп чоловіка і стверджують,що його ліквідували підрозділи української армії після початку так званого «шкільного перемир’я» (триває із 25 серпня на всій території регіону — ред.).

Слід відзначити, що за даними розвідки протягом останніх кількох днів терористи втратили близько дев’яти осіб і ще 17 із них отримали поранення. При цьому вони не припиняють вести повітряне спостереження і постійно приймають військову техніку та зброю із Росії.

“Минулого тижня на окупований Донбас прибуло три залізничних ешелони, які перевезли п’ять танків та 25 цистерн з паливом для ворожої військової техніки”, – підтвердив полковник Мотузяник.

Увага! Відео містить шокуючі кадри

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Генштаб Украины назвал настоящую цель учений РФ в Беларуси

Метки:, ,
Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...