Будівельний бізнес стає прибутковішим | Онлайн журнал AGRIMPASA

Будівельний бізнес стає прибутковішим

Будівельний бізнес стає прибутковішимНажаль, на нашому споживчому ринку дуже часто зустрічаються підробки. Тим більше, що останнім часом зріс попит на натяжні стелі. Саме ця обставина провокує появу недобросовісних компаній.

Тільки досвідчена приватна бригада з установки натяжних стель може відрізнити оригінал від підробки. Є кілька варіантів, на чому економлять недобросовісні постачальники.

Досить просто подумати над тим, чим можна зменшити вартість готового виробу. Прибуток формується з різниці ціни продажу і собівартості продукції. У собівартість входить вартість матеріалів і комплектуючих, робота монтажної бригади. У підсумку виходить, що знизити вартість вдається за рахунок використання дешевих комплектуючих і матеріалів. Дуже часто з’являються оголошення, в яких варто неправдоподібна ціна на французькі натяжні стелі. Якщо проаналізувати вартість, то стає ясно, що це ціна самої плівки, а не всіх робіт з монтажу. Тому висновок — швидше за все, буде встановлена продукція з Китаю. При цьому не можна стверджувати, що цей виріб буде низької якості, але покупець заслуговує правдивої інформації.

Варто згадати про те, що максимально допустима ширина глянцевого полотна дорівнює 220 див. Від одного шва до іншого. Якщо полотно має велику ширину, то це Китай. Німеччина або Бельгія суворо дотримуються прийняті розміри. Що стосується матового натяжної полотна — 295 див. Хоча дуже часто зустрічаються оголошення, в яких пропонуються неправдоподібні розміри натяжних стель. Слід відразу ж згадати параметри вказані вище і зрозуміти, що, швидше за все — перед покупцем фабричний Китай. Що стосується довжини, то вона не має обмежень.

Для тих хто серйозно надумав займатись будівництвом, то варто подумати про юридичну сторону питання. У цьому плані, я хочу зазначити, що зараз ліцензія на будівельну діяльність доступна для кожного. Ви можете зараз пройти по посиланні та зрозуміти, хто може посприяти її швидше отримати.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...