Через великий паводок на Закарпатті, рятувальники евакуювали уже 150 людей із власних осель (ФОТО) | Онлайн журнал AGRIMPASA

Через великий паводок на Закарпатті, рятувальники евакуювали уже 150 людей із власних осель (ФОТО)

За даними рятувальників, наразі на Закарпатті внаслідок паводку підтоплено майже 2 тисячі га угідь, сім автодоріг, евакуйовано 150 людей із затоплених осель. Повінь зруйнувала два автомобільні мости.

Через великий паводок на Закарпатті, рятувальники евакуювали уже 150 людей із власних осель

Такі оперативні дані щодо паводкової ситуації кореспондентові Укрінформу надали в Управлінні ДСНС в Закарпатській області, пише Агрімпаса.

«Наразі по області підтоплено 1987 га сільгоспугідь, зафіксовано перелив через автодорожнє полотно 7 ділянок протяжністю 1470 м, евакуйовано (відселено) 146 осіб з 40 житлових будинків. Сьогоднішній паводок зруйнував 2 автомобільні та 1 пішохідний мости місцевого значення. Для ліквідації наслідків негоди залучено сили та засоби підрозділів Управління ДСНС, Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та ГУ Національної поліції», — йдеться в повідомленні.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — На Крещатике сотрудники пиццерии жестко избили клиентов (ВИДЕО)

Наразі силами підрозділів УДСНС України у Закарпатській області та БУВР «Тиса» здійснюється відкачка води з дворогосподарств та підвалів житлових будинків, нарощування гребнів дамб (укріплено 500 м та викладено 850 мішків з піском, роботи продовжуються), евакуація населення, майна та свійської худоби.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Санкції ніхто відміняти не буде, вибраний курс проти агресора Росії залишеться — майбутній канцлер Австрії

Найбільш складна ситуація в низинних Виноградівському та Іршавському районах.

1513442066-1652 1513442065-7511 1513442065-3378 Через великий паводок на Закарпатті, рятувальники евакуювали уже 150 людей із власних осель Через великий паводок на Закарпатті, рятувальники евакуювали уже 150 людей із власних осель Через великий паводок на Закарпатті, рятувальники евакуювали уже 150 людей із власних осель Через великий паводок на Закарпатті, рятувальники евакуювали уже 150 людей із власних осель Через великий паводок на Закарпатті, рятувальники евакуювали уже 150 людей із власних осель Через великий паводок на Закарпатті, рятувальники евакуювали уже 150 людей із власних осель

Як повідомляли синоптики, цього тижня складна погодна ситуація із надмірними опадами у вигляді дощу та снігу призвела до паводку на Закарпатті. Минулого разу Закарпаття потерпало від великої води у лютому цього року. Тоді паводок спричинило різке танення снігу в горах.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...
Load...