Чиста вода — залог здоров’я | Онлайн журнал AGRIMPASA

Чиста вода — залог здоров’я

Чиста вода - залог здоров'я

Людина на 80 відсотків складається з води, але важливо не лише поновлювати водний баланс в організмі, але й поновлювати його чистою водою, аби не нашкодити ниркам та іншим органам. Купувати завжди воду, та тягати її додому не вихід, тим паче варто готувати продукти вдома, тому чиста вода потрібна бути вдома. І враховуючи той факт, що централізоване водопостачання в Україні як правило далеко не якісне, тобто вода не очищена, а часто взагалі мало придатна до вживання, тому варто потурбуватись про своє здоров’я за рахунок спеціальних систем очистки води. Такі системи існують, і вони дуже прості та зручні у користуванні.

Чисту воду у себе в домі може дозволити кожен. Спеціальні системи очистки про які ми говоримо коштують не дуже дорого, а їх обслуговування ще дешевше. Фільтри зворотного осмосу віл компанії ecosoft користь найбільшим попитом на ринку. Вони найкращим чином себе зарекомендували в роботі, вони не дорогі, для них легко придбати змінні фільтри буквально у кожному місті країни. Більше того, тепер просто купувати змінники і в інтернеті. Змінити ті ж таки фільтри може кожен самотужки. У комплекті йдуть спеціальні ключі, якими можно відкрутити ковпаки та змінити фільтри. Все що потрібно до цього, так це перекрити воду. При чому при відкритій воді ви все рівно нічого не зможете зробити, тому за потоп сусідів не варто перейматись. Справа у тому, що тиск у фільтрах при відкритій подачі, не дасть вам просто відкрутити кришки фільтрів.

Відносно цінової політики, так подібні системи коштують по різному. Можна придбати як і саму систему з кількома фільтрами, так і одним ковпаком на фільтр грубої очистки. Останній фільтр, він по суті не очищає воду до повної очистки, а лише забирає пісок та інші великі нечистоти, які йдуть по трубопробоводу до нашого крану. Змінювати такий фільтр потрібно раз у місяць, задля того аби він ефективно діяв. При чому, коли ви підете купувати, то дізнаєтесь, що є різної щільності фільтри. Який саме найбільше підходить для вас, залежить від того, який тиск у вас у будинку води.

На сайті компанії, або у професійному магазині ecosoft у вашому місті, ви можете порадитись відносно того який саме фільтр вам належить купувати. Окрім того, який тиск у будинку, важливо також визначитись і з тим, який саме фільтр зворотного осмосу у вас встановлений.

До речі, у цієї компанії, є і чимало інших, не менш потрібних речей для очистки води. Оглянути їх та придбати можна як у спеціалізованих магазинах ecosoft, так і на їх сайті.

Подписывайтесь на наш Телеграм канал, там много контента который удаляют во всех социальных сетях t.me/iprostir ну и плюс свежие новости.
Загрузка...
загрузка...
загрузка...