Данілов: Околиці Бахмута всіяні трупами росіян, а колаборанти тікають до Росії | Онлайн журнал AGRIMPASA

Данілов: Околиці Бахмута всіяні трупами росіян, а колаборанти тікають до Росії

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що околиці Бахмута всіяні трупами російських окупантів, які ніхто не забирає.

Данілов: Околиці Бахмута всіяні трупами росіян, а колаборанти тікають до Росії

 

Джерело: Данілов в ефірі телемарафону

Пряма мова: “Наші військові боронять славетне місто Бахмут, наші військові стоять, це наша фортеця. І те, що вони зараз роблять, ми навіть не можемо уявити, наскільки це буде корисно для країни, для нашої армії в найближчому майбутньому. Там перелопачується величезна кількість мерзоти, яка вдерлася на нашу територію.

Як доповідав генерал-полковник Сирський, всіяні трупами росіян, “вагнерівців” усі балки, територія навколо міста. Воно як посіяно там лежить. Їх ніхто не забирає, бо вони нікому не потрібні”.

Деталі: Данілов наголосив на важливості оборони Бахмута, яка триває вже 10 місяців.

“Уявіть собі, де були б сьогодні ці терористи, в яких містах би вони вже знаходились, якби наші хлопці й дівчата не боронили саме це місто. Це було б для них таке моральне піднесення, що врешті-решт спромоглася друга армія світу взяти районний центр Бахмут, і в такий спосіб вирішити те питання, яке вони не можуть вирішити довгий проміжок часу”, – сказав секретар РНБО.

“Як фашисти програли під Сталінградом, так вони (росіяни – ред.) точно програють під Бахмутом”, – впевнений він.

Данілов також зазначив, що на виїзд із окупованих районів Донецької й Луганської областей в бік Росії фіксуються величезні черги.

Пряма мова: “Ті колаборанти, які допомагали, сьогодні стоять в черзі, щоб покинути територію Донецької й Луганської області. Вони відчувають, що найближчим часом там може бути спекотно, там може бути гаряче, можуть різні події відбуватися… Не так далеко й до Донецька, і до Луганська, до інших наших славетних міст. Все, що там відбувається, вони (колаборанти – ред.) відчувають, і найближчим часом будуть відчувати ще набагато більше”.

Що передувало: 10 березня речник Східного угруповання ЗСУ полковник Сергій Череватий припустив, що безславна історія ПВК “Вагнера” наближається до кінця, завдяки втратам під Бахмутом.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...