День народження Кузьми: зірки та друзі згадують відомого українця (ВІДЕО) | Онлайн журнал AGRIMPASA

День народження Кузьми: зірки та друзі згадують відомого українця (ВІДЕО)

Колеги відомого музиканта згадують про нього у його день народження

День народження Кузьми: зірки та друзі згадують відомого українця (ВІДЕО)Сьогодні б виповнилося 49 років відомому музиканту, улюбленцю публіки Кузьмі Скрябіну. Його з нами немає вже два роки, після того, як він загинув у страшному ДТП.

У цей день Знай.ua вирішив поговорити з людьми, які його знали, з ким він перетинався по роботі, щоб вони поділилися своїми спогадами про цю талановиту людину, передає новину Агрімпаса.

Співачка Каріна Плай

«Він був переможцем першого мого вокального конкурсу, в якому я брала участь ще у Львові. Пісня називалася «На даxу добро» і звучала, як на мене, дуже незвично для України. Пам’ятаю його анекдоти, блискуче і суперартістічно розказані у гастрольному автобусі. Пам’ятаю що при всьому своєму, нібито, пофігізмі, він був дуже вразливим. Мені імпонувала його деяка нарочитість, сміливість у висловлюваннях, він намагався жити за своїми власними правилами. Його іронія і самоіронія — як посмішка там, де було дуже сумно….

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Сергей Притула раскрыл какую астрономическую суму собрал для украинской армии (ВИДЕО)

Я була на його похоронах у церкві… Серце стискалося, ком до горла підкотився, сльози навернулися. Не вірила і хотілося крикнути, що цього не може бути і втекти геть… Дуже шкодую, що так і не зважилася в таких почуттях підійти до його близьких, що не обняла иx…»

Співачка Наталка Карпа

«У мене дуже багато спогадів про нього, тому що нерідко зустрічалися на різних концертних майданчиках. Він завжди у мене буде асоціюватися з великою, щирою посмішкою. Коли бачилися, він завжди говорив тільки в одній йому притаманною манері: «Наташка, привіт, як справи?» Іноді жартома казав, що його пісня «Натаха» присвячена мені, підколював мене цим.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — В Киеве толпа едва не линчевала нардепа, который открыл стрельбу по людям боевыми патронами (ВИДЕО)

Не можна сказати, що його більше немає. Він продовжує жити в своїх піснях. І думаю, що такі люди, як Кузьма, будуть жити у своїй творчості вічно».

Продюсер Олександр Сірий

«На мій погляд, Кузьма — один з небагатьох українських музикантів, для якого музика була інструментом спілкування, а не засобом заробляння. У своїй творчості Кузьма розповідав про свої думки, а не співав чужі пісні. Він згадував свою історію, а не переспівував чужу. І в своїх піснях Кузьма був щирий і органічний. Поки ця ніша, на жаль, пустує. Занадто багато на сцені кон’юнктури.

Раджу почитати книгу Кузьми «Я, Побєда і Берлін», там справжнього Кузьми море».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Неожиданно — Ольга Фреймут возвращается на Новый канал с которым недавно судилась

Співачка ALLOISE

«Кузьма для мене особлива людина. Дуже крутий. Дуже улюблений. Я провела з ним всього приблизно півтори години часу — на саундчеку, а потім на концерті Скрябіна у Києві — ми співали з ним дуетом «Спи собi сама». Для цього дуету я спеціально написала куплет і приспів англійською мовою. Це дуже тонке і трепетне переживання, яке я згадую з особливим теплом.

Мені говорили про нього різне, але особисто я відчуваю до нього тільки найкращі почуття. Для мене він завжди живий. Іноді я відчуваю, що він десь поруч. І його класна енергія і почуття гумору завжди витає у повітрі. У травні цього року я також мала честь виконати пісню «Падай» з групою Скрябін. Вчила слова цієї пісні і плакала. Пісню вибрали хлопці-музиканти Скрябіна, і в той момент мого життя те, про що співається у пісні, виявилося для мене неймовірно актуальним. Я вирішила, що цей випадок – це підказка від життя і від Кузьми. Так, я дуже його люблю».

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...
Load...