Гайдай показав зруйнований Сєвєродонецьк | Онлайн журнал AGRIMPASA

Гайдай показав зруйнований Сєвєродонецьк

Гайдай заявив, що випалене місто ледве живе. Окупанти знущаються з місцевого населення, не забезпечуючи нормальних умов життя.

Гайдай показав зруйнований Сєвєродонецьк

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай показав кадри зруйнованого окупантами Сєвєродонецька, який перетворився на місто-згарище.

Він опублікував відео, на якому зафіксовано Льодовий палац у Сєвєродонецьку.

“Так зараз виглядає символ тимчасового обласного центру. У червні мешканців Луганщини приголомшила новина, що Льодовий палац згорів унаслідок рашистського влучення. Згоріла п’ятдесятирічна історія”, – зазначив Гайдай.

За словами голови ОВА, окупанти навмисне закидали Льодовий палац снарядами, а також знищили багато “культових споруд, які були легендами Сєвєродонецька”.

“Випалене місто ледве живе, орки знущаються з місцевого населення, не забезпечуючи нормальних умов для життя. Без світла, газу, води, мобільного зв’язку, медицини, освіти… але з пунктами обігріву, награними ремонтами, затопленими багатоповерхівками… та солодкою пропагандою. “Рускій мір” у всій красі”, – заявив Гайдай.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Сєвєродонецьку Луганської області залишаються близько 7-8 тисяч жителів зі 102 тис. довоєнного населення, а у Сєвєродонецькій територіальній громаді, до якої входять також чотири навколишні селища та 15 сіл – близько 10 тис. із 117 тис.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+