Гаряча кримчанка, яка знялась у новому кліпі Бібера, порвала інтернет своїми фото | Онлайн журнал AGRIMPASA

Гаряча кримчанка, яка знялась у новому кліпі Бібера, порвала інтернет своїми фото

У палаючу хату ввійде і коня на ходу зупинить

Гаряча кримчанка, яка зналась у новому кліпі Бібера, порвала інтернет своїми фотоУкраїнська модель чоловічого еротичного журналу Playboy Ірина Іванова прокинулася знаменитою після зйомок у кліпі DJ Khaled і Джастіна Бібера на пісню I’m The One.

Відеоробота набрала більше 513 мільйонів переглядів на YouTube, й Івановій удалося урвати шматочок слави, пише Агрімпаса посилаючись на Знай.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Новое горе в группе «Иванушки» — группу преследует смерть

Уродженка Феодосії веде блог в Instagram, за яким тепер стежить майже 3 мільйони користувачів.

У 16 років кримчанка перебралася у США. Дивлячись на 5-й розмір грудей і губи качечкою, здається, що інтелектом дівчина похизуватися не може. Однак Ірина здобула вищу освіту в Університеті Арізони, ставши магістром економічного управління.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Катя Осадча похизувалася фото із відпочинку в Одесі

Щоб якось заробляти на життя під час навчання, студентка стала брати участь у відвертих фотосесіях. Потім потрапила до журналу Playboy й оселилася в особняку Х’ю Хефнера. За словами Іванової, знаменитий плейбой буквально врятував її від злиднів.

А у квітні модель запросили знятися в кліпі в образі наїзниці. І не прогадали — більш ніж півмільярда чоловік клікнули, щоб подивитися, як напівгола Ірина та її величезні груди скачуть на білому коні.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...
Load...