Генсек НАТО: ракети КНДР загрожують Європі | Онлайн журнал AGRIMPASA

Генсек НАТО: ракети КНДР загрожують Європі

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що Північна Корея здатна завдати ракетного удару по території Європи та Північної Америки.

2074234
Про це він заявив у рамках візиту до Японії, де зустрівся з прем’єр-міністром Сіндзо Абе, повідомляє Reuters, інформує eurointegration.com.

За його словами, КНДР стала глобальною загрозою, а Європа увійшла в радіус ураження північнокорейських ракет. «Балістичні і ядерні випробування Північної Кореї є зневагою до Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй», — заявив генсек НАТО, додавши, що випробування КНДР є глобальною загрозою, яка вимагає глобальної відповіді, і закликав підвищити тиск на Пхеньян до максимуму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ляшко прокомментировал свою удачу, и регулярные выигрыши в лотереях (ВИДЕО)

Поїздка Столтенберга в Токіо передує офіційному візиту президента США Дональда Трампа в Азію, який розпочинається у неділю. Очікується, що питання Північної Кореї стане головним на порядку денному американського президента.

В останні місяці Пхеньян провів безпрецедентні випробування балістичних ракет, а на початку вересня здійснив найбільше ядерне випробування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЭКСТРЕННАЯ НОВОСТЬ! Амину Окуеву расстреляли, Осмаев ранен

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...
Load...