Мені брехали, що Чийгоз написав листа Путіну: Умеров розповів усю правду про брехливих ФСБшників | Онлайн журнал AGRIMPASA

Мені брехали, що Чийгоз написав листа Путіну: Умеров розповів усю правду про брехливих ФСБшників

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров розповів, як росіяни намагалися примусити його написати листа президенту Володимиру Путіну з проханням про помилування.

Мені брехали, що Чийгоз написав листа Путіну: Умеров розповів усю правду про брехливих ФСБшників

Про це Умеров повідомив в інтерв’ю «Українській правді».

«Вони намагалися мене обдурити ще тим, що нібито Ахтем Чийгоз вже написав подібне прохання. Потім говорили про те, що «ви ж розумієте, що це буде не Крим, це буде або Якутія, або Ямал. А Мустафа з Рефатом шикують, живуть в Києві, вони вас давно вже кинули, забули, їздять по світу, живуть в дорогих готелях, п’ють дорогу каву», – сказав заступник голови Меджлісу, пише Агрімпаса посилаючись на ZIK.

За словами Умерова, співробітники ФСБ, які приїхали з Москви, прийшли до нього 12 жовтня, в момент, коли він лежав у лікарні після гіпертонічного кризу. Вони розповіли про домовленість між президентом Росії Володимиром Путіним та його турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом.

«Але є тільки маленька формальність, яку необхідно виконати: написати лист Путіну. Прохання про помилування. Я категорично відмовився», – розповів Умеров.

Заступник голови Меджлісу зазначив, що не бачив указу президента і ніхто не ставив йому жодних умов щодо того, чи згоден він взагалі кудись виїжджати.

«Мене обманним шляхом витягли з лікарняного ліжка, привезли до Сімферополя нібито для ознайомлення з якимось указом. Тобто чисто формальна пропозиція була з їхнього боку, на яку я повівся. Я повірив», – сказав Умеров.

Коли його привезли до Сімферополя, Умеров зрозумів, що його везуть «кудись не туди». Пізніше він здогадався, що його привезли в аеропорт. Його супроводжували два медпрацівники. Крім того, за словами Умерова, були і представники спецслужб, однак він їх не бачив.

Пізніше його попросили піднятися на борт літака, де він побачив Ахтема Чийгоза та півтора десятка людей спортивної статури. Умерову заборонили спілкуватися з Чийгозом і навіть дивитися в його сторону.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...