На Черкащині сотні людей прийшли попрощатися із загиблим від ворожого обстрілу бійцем ЗСУ. ФОТО | Онлайн журнал AGRIMPASA

На Черкащині сотні людей прийшли попрощатися із загиблим від ворожого обстрілу бійцем ЗСУ. ФОТО

6 жовтня у Шполі на Черкащині люди провели в останню путь старшого солдата, механіка-водія розвідувальної роти 1 окремої танкової Сіверської бригади — Олега Ремінного 1985 р.н.

На Черкащині сотні людей прийшли попрощатися із загиблим від ворожого обстрілу бійцем ЗСУ. ФОТО

Герой загинув 4 жовтня 2019 року в зоні ООС, під Мар’їнкою на Донбасі, внаслідок ворожого обстрілу на одній із передових позицій, повідомляє Агрімпаса посилаючись на provce.ck.ua.

Попрощатися із захисником, загиблим за суверенітет і незалежність України, зібралися сотні людей: товариші по службі, друзі, очільники міської громади та району, жителі міста Шполи.

Шполяни зійшлися до храму Святої Трійці, де відбулась панахида за убієнним, яку відправили священники української православної церкви. Перед захороненням, на громадянській панахиді, зі словами співчуття виступили всі, хто найкраще знав Олега – побратими по службі, друзі, вчителі. Про дитинство та юність загиблого героя зазначила директор міської ЗОШ № 5 Світлана Сотник. Вона розповіла, що Олег був одним із тих учнів, який понад усе любив життя, мріяв зробити свою родину щасливою.

Як зазначив під час панахиди капітан розвідувальної роти 1 окремої танкової Сіверської бригади Олег Обурко, Олег Ремінний був насправді Герой не словами, а ділом. Він довів, що є патріотом, який любить свій народ і свою країну, не шкодуючи себе, виконував поставлені бойові завдання. Був справжнім чоловіком, яким можуть гордитися рідні. Особливо – його мати.

До слів командира загиблого Олега Ремінного приєднався військовослужбовець Шполянського районного військового комісаріату Сергій Кільченко, відзначивши, що насправді ми хоронимо найкращих. І ми повинні пам’ятати їхні подвиги та жертовність, покладену заради нашого спокою і миру. Єдине, чого потрібно боятись сьогодні, — це збайдужіння і зневажливе ставлення людей до воїнів, які захищають нас від ворога.

Олегу Ремінному було 33 роки… так йому лишиться назавжди…У Героя залишилась мати, брат та донька. Поховали Олега Ремінного на Шполянському міському цвинтарі.

6-7 жовтня оголошено у Шполянській ОТГ Днями жалоби.

Подписывайтесь на наш Телеграм канал, там много контента который удаляют во всех социальных сетях t.me/iprostir ну и плюс свежие новости.
Загрузка...
загрузка...
загрузка...