Нардеп Чонровіл отримала ляпаса і була закидана яйцями під супровід «гярячіх» слів активістами блокади ОРДЛО (ВІДЕО 18+) | Онлайн журнал AGRIMPASA

Нардеп Чонровіл отримала ляпаса і була закидана яйцями під супровід «гярячіх» слів активістами блокади ОРДЛО (ВІДЕО 18+)

Народний депутат Тетяна Чорновол, яка приїхала до учасників блокади на Донбасі, викликала своїми словами їхнє обурення.

Нардеп Чонровіл отримала ляпаса і була закидана яйцями під супровід "гярячіх" слів активістами блокади ОРДЛО (ВІДЕО 18+)Журналістка Вікторія Мамотюк повідомила у Facebook, що Чорновол отримала ляпас, також у її обличчя потрапили кілька яєць. Це сталося після того, як депутат звинуватила блокадників у діях на користь Росії. Чорновол намагалася переконати учасників блокади припинити її, вдаючись до різких висловів, що й викликало їхнє обурення, пише Агрімпаса посилаючись на УНІАН.

Нагадаємо, наприкінці січня учасники АТО і деякі народні депутати ініціювали блокаду залізничних переходів, якими вугілля марки антрацит поставляється з тимчасово неконтрольованих територій для роботи ТЕС України. За даними уряду, всі поставки було зупинено 10 лютого.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ — УГАР ГОДА! Путин поздравляя Терешкову, споткнулся об палас и упал (ВИДЕО)

Також учасники блокади заявляли про наміри перекрити всі залізничні станції та автодороги на лінії розмежування.


І друге відео:

Крім того, учасники акції заявили, що планують впродовж місяця взяти «під ефективний український контроль» всі 8 основних залізничних прикордонних переходів, якими ведеться торгівля з Росією.

5 березня поліція відкрила кримінальне провадження за фактом блокування руху потягів у Конотопі Сумської області за ч.1 ст. 279 Кримінального кодексу України «Блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, яке порушило нормальну роботу транспорту або створювало небезпеку життю людей».

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ — Порошенко сделал важное заявление — «исторический момент» для всей Украины ОПУБЛИКОВАНО ВИДЕО

Пізніше ситуацію з блокуванням залізниці у Конотопі було врегульовано, учасники акції погодилися не перешкоджати руху потягів та залишити місце блокування.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...
Load...