Нова комуналка для українців яка може значно збільшити платіжки | Онлайн журнал AGRIMPASA

Нова комуналка для українців яка може значно збільшити платіжки

Українців змусять платити «за сусідів»

Із жовтня цього року може змінитися нарахування за комунальні послуги, які змусять українців сплачувати не за індивідуальні показники лічильників, а за загальнобудинковими.

Нова комуналка для українців яка може значно збільшити платіжкиПро це повідомляє UBR.

Новий законопроект, який передали на розгляд президенту Петру Порошенку, фактичного говрить про те, що тепер мешканцям багатоквартирних будинків ні до чого власні лічильники, адже за воду та тепло доведеться сплачувати за показниками  загальнобудинкових лічильників, а нежитлові приміщення повинні обладнати спеціальними пристроями обліку, сплата за якими розділиться між усіма мешканцями.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Сразу 430 налоговиков проводят обыски на 41 спиртзаводе Украины

Новий договір

Тобто, відтепер за усі втрати у внутрішньобудинкових мережах платитимуть мешканці, і не має значення, що їх індивідуальний лічильник показує менші значення.

Після прийняття нового закону, старі норми скасують. Між споживачами та постачальником компослуг укладуть нові договори.

А ті хто не платять, вже отримують листи «щастя»:

Як бути з компенсацією?

Якщо раніше споживач при неналежному обігріві приміщення міг вимагати перерахунок та компенсацію, то тепер, не дивлячись на якість постачання послуг, споживачі платитимуть за різницю між показаннями вузла комерційного обліку тепла на будинок. Тобто, постачальник нараховуватиме ту суму, яку показує його комерційний вузол.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Ужесточение санкций США против России: ЕС собирается противостоять Трампу — СМИЩодо холодної води, то також різниця між показниками загальнобудинковим лічильником та власним у квартирі поділять між усіма мешканцями.


ОСББ

Таким чином, влада намагається стимулювати людей об’єднуватися та брати на себе обслуговування будинку після того, коли закон про примусове об’єднання громадян в ОСББ фактично провалився.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...