Освобожденный из плена Сущенко устроил информационную бомбу, рассказав правду о Порошенко (ВИДЕО) | Онлайн журнал AGRIMPASA

Освобожденный из плена Сущенко устроил информационную бомбу, рассказав правду о Порошенко (ВИДЕО)

Вернувшийся на родину журналист Роман Сущенко после освобождения из плена сделал важное заявление и выразил благодарность не только действующему президенту Владимиру Зеленскому, но и бывшему главе государства Петру Порошенко.

Освобожденный из плена Сущенко устроил информационную бомбу, рассказав правду о Порошенко (ВИДЕО)

По мнению Сущенко именно Порошенко начал процесс возвращения пленных украинцев домой и объединил мировую и европейскую общественность, пишет Агримпаса ссылаясь на Диалог.

Бывший глава государства смог приложить максимальное количество усилий и обратить внимание всего мира на произвол российских властей связи с арестом политических заключенных.

При этом журналист подчеркнул, что бывший президент на протяжении 3 лет поддерживал его семью, пока сам Сущенко находился в плену у Москвы.

Журналист высказал надежду, что освобождение 35 украинцев из плена станет началом большого процесса, в результате которого все украинцы, которые сегодня находится в плену РФ, окажутся на свободе.

Роман #Сущенко перший коментар і враження після трьохрічного російського полону:

— перше що зроблю — поїм кавунів. Солодких — скільки раз висвітлював роботу Атонова на Лє Бурже.. А тут на Ан148 летів — літачок скажу вам супер!

— готувати до обміну почали з 4 ранку. Виїзд відбувся в 10.00. При цьому по дорозі у Внуково провезли через всю Москву — повз Кремль, Зарядье…

— сьогодні ми стали свідками здорового глузду. 7 вересня для мене і моєї родини — особливий день: Українська держава повернула нас до дому

— дякую президенту #Зеленський, який не поступившись національними інтересами, знайшов потрібні слова і переконав лідера частини (!) росіян піти назустріч і вчинити цей акт гуманізму.

— дякую президенту #Порошенко за те, що він розпочав цей процес, об’єднав світову та європейську спільноти. І три роки підтримував мою родину.

— Українська держава продемонструвала, що вона прихильна демократичним, цивілізованим принципам розвитку. Вірність загальнолюдським принципам

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ — Кремль официально отреагировал на обмен пленными

— сподіваюсь, що це початок великих зрушень в переговорному процессі

— радий, що Україна демонструє чітку, виважену та спадкову політику захисту прав своїх громадян

— Зеленський сьогодні зробив щасливими 35 українських родин. Але його слухають і дивляться ще біля 100 родин. Закликаю продовжити цей успіх і повернути батькам їх дітей, чоловіків.

Подписывайтесь на наш Телеграм канал, там много контента который удаляют во всех социальных сетях t.me/iprostir ну и плюс свежие новости.
Загрузка...
загрузка...
загрузка...