«Пів Кракова на українських бляхах» — українські коміки показали майбутнє 2050 рік, польскі заробітчани купують вживані авто в Україні (ВІДЕО) | Онлайн журнал AGRIMPASA

«Пів Кракова на українських бляхах» — українські коміки показали майбутнє 2050 рік, польскі заробітчани купують вживані авто в Україні (ВІДЕО)

Тріо відомих українських коміків, кожен з яких мав і має свою дорогу у світі гумору, запустили власне шоу в мережі інтернет Kolegi Studio!.

"Пів Кракова на українських бляхах" - українські коміки показали майбутнє 2050 рік, польскі заробітчани купують вживані авто в Україні (ВІДЕО)

І ось їхнє відео від 30 березня, про те як поляки купують віживані авто в Україні у 2050 році зібрало чимало переглядів та коментарів, пише Агрімпаса.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Пасха-2018: что нужно делать во время Страстной недели

Жарти типу: «Пів Кракова на українських бляхах».

Або ж: «російська нафта, колись була така держава».

Власне дивіться самі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — В привычную стойку, на коленях: Теперь виновата не власть с Путиным, а майданщики. Кемеровчанин потерявший всю семью в пожаре снова поёт оды властям (ВИДЕО)

Гарного та приєнмного настрою у ці святкові дні бажає редакція Агрімпаса, і надіємось що до 2050 року ми і дійсно так заживемо.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...