Прем’єр Чорногорії прокоментував витівку Трампа [ВІДЕО] | Онлайн журнал AGRIMPASA

Прем’єр Чорногорії прокоментував витівку Трампа [ВІДЕО]

Інцидент, що стався вчора у брюссельській штаб-квартирі НАТО, коли президент США Дональд Трамп відштовхнув убік прем’єра Чорногорії Душка Марковича, — «безневинна ситуація».

1495748949-1590

Про це заявив глава чорногорського уряду, передає Associated Press. «Насправді, цьому ніхто не надав значення. Я бачив реакцію на це у соцмережах. Це просто мирна ситуація», — сказав він. «Це природно, коли президент США перебуває у першому ряду», — додав Маркович.

Як повідомляв УНІАН, президент США Дональд Трамп в Брюсселі під час відкриття нової штаб-квартири НАТО 25 травня досить грубо відсунув убік прем’єр-міністра Чорногорії Душка Марковича.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Захарова с российского МИДа заявила, что они нарушают минские соглашения из-за запрета Украиной георгиевских лент

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Европа в шоке от Трампа: он в Брюсселе оттолкнул премьера Черногории и удивил всех рукопожатием с Макроном (ВИДЕО)

Рухаючись у групі політиків, Трамп вирішив вийти на передній план, але перед ним був Маркович. Тому Трамп не знайшов нічого кращого, ніж відсунути прем’єра Чорногорії убік й стати попереду поруч з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом.

Подписывайтесь на наш Телеграм канал, там много контента который удаляют во всех социальных сетях t.me/iprostir ну и плюс свежие новости.
Загрузка...
загрузка...
загрузка...