Птахофабрика Добкіна зливає криваві відходи у відкритий ґрунт — соцмережі (ВІДЕО) | Онлайн журнал AGRIMPASA

Птахофабрика Добкіна зливає криваві відходи у відкритий ґрунт — соцмережі (ВІДЕО)

«Володимир-Волинська птахофабрика», що виробляє курятину “Епікур”, зливає криваві відходи у відкритий ґрунт.

Птахофабрика Добкіна зливає криваві відходи у відкритий ґрунт - соцмережі (ВІДЕО)

Про це свідчить відео, опубліковане у Facebook користувачем соціальної мережі Костянтином Вощинчуком, повідомляє Агрімпаса з посиланням на Волинь Post.

Вощинчук опублікував відео вчора, 3 жовтня. Втім, за добу пост Вощинчука було видалено. Але його зміст встигли зафіксувати окремі ЗМІ.

На відео видно, як до відстійників «Володимир-Волинської птахофабрики» прямують рідкі відходи червоного кольору. Відстійники знаходяться на околиці міста Володимир-Волинський, неподалік від вулиці Наталії Ужвій.

«Я хочу показати вам відео, що наш «курятник» зливає. Не знаю звідки, з тих своїх курятників. Море-море крові. І вони ще пропагують здоровий спосіб життя. Дивіться, це все згодом попадає в землю і ми це все, шановні, п’ємо. Це Володимир-Волинський.

Це все йде в крани і ми цим поїмо своїх дітей. Дивіться, гори-гори крові, фекалій, хімії. Отак воно все виливається в землю. Не очищається. А тут недалеко, не знаю в якому місці, вода качається на військове містечко», — написав Вощинчук.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — В Житомире Зеленский «нарвался» на митингующих

ЗМІ додає, що «Володимир-Волинську птахофабрику» не вперше звинувачують у недбалому поводженні із навколишнім середовищем. Місяць тому користувач соціальної мережі Facebook Тарас Сватко опублікував відео, на якому видно, як рідкі відходи червоного кольору прямують до відстійників птахофабрики.

За даними офіційних реєстрів, засновниками «Володимир-Волинської птахофабрики» є родичі екс-регіонала Михайла Добкіна, зокрема його брат — Дмитро Добкін.

ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» входить до групи компаній Openmind. На потужностях птахофабрики виробляють курятину бренду «Чебатурочка» та «Епікур».

Подписывайтесь на наш Телеграм канал, там много контента который удаляют во всех социальных сетях t.me/iprostir ну и плюс свежие новости.
Загрузка...
загрузка...
загрузка...