Путін поскаржився на пізнє захоплення Донбасу | Онлайн журнал AGRIMPASA

Путін поскаржився на пізнє захоплення Донбасу

Російський президент лицемірно поскаржився на велику кількість загиблих мирних громадян та дітей на Донбасі.

Путін поскаржився на пізнє захоплення Донбасу

Росія мала “з’єднатися” з Донбасом раніше. У Москві нібито не розуміли, що там відбувається. Таку заяву у п’ятницю, 24 листопада, зробив президент країни-агресора Володимир Путін на зустрічі з матерями російських військовослужбовців, які беруть участь у війні проти України.

“Щодо 2014 року, звичайно, заднім числом ми всі розумні, але виходили з того, що, може, вдасться домовитися. І Луганськ, Донецьк, якось у рамках Мінських домовленостей зможуть возз’єднатися з Україною. Ми щиро до цього йшли, але ми не відчували до кінця настрої людей, до кінця неможливо було зрозуміти, що там відбувається”, – заявив Путін.
“Тепер, напевно, стало очевидним, що це “возз’єднання” мало статися раніше. Можливо, і не було б стільки втрат серед мирних громадян, не було б стільки загиблих під обстрілом дітей”, – додав російський президент.
Нагадаємо, з початку війни проти України російські агресори лише на Донеччині вбили 1223 мирних громадян і поранили 2634. Ці офіційні цифри не включають тисячі загиблих у Маріуполі та Волновасі.
Також російські війська з 24 лютого вбили, щонайменше, 440 українських дітей, поранили 849. При цьому, за даними сепаратистських ЗМІ, з весни 2014 року до липня 2022 року у так званих “ЛДНР” загинули 130 дітей, постраждали 515.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...