Резонансна аварія у Харкові: водій Volkswagen зробив офіційну заяву | Онлайн журнал AGRIMPASA

Резонансна аварія у Харкові: водій Volkswagen зробив офіційну заяву

Ще один учасник аварії у Харкові, під час якої загинуло 5 людей, водій, що перебував за кермом Volkswagen Геннадій Дронов, зробив офіційну заяву щодо ДТП. Щоправда зараз він перебуває у лікарні, тож його словами передав адвокат Сергій Перепелиця, інформує 24tv.ua.

881033

За словами Дронова, він рухався на зелений сигнал світлофора, у той час як Lexus їхав на шаленій швидкості і з’явився «нізвідки». «Виїжджаючи на перехрестя вулиці Сумської та провулку Мечникова, я рухався на зелений сигнал світлофора. Я переконався в безпеці переїзду вулиці Сумській, дивився по сторонах, і під час цього автомобіля Lexus не було в полі зору, – заявив водій.

Далі, за словами Дронова, він зосередився на пішохідному переході через провулок Мечникова. Він наголосив, що Lexus з’явився дуже швидко, тож він не зміг адекватно зреагувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Харькове полиция поймала за рулем пьяного идиота, который вышел по УДО за кровавое ДТП которое унесло жизнь 6 человек

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Луценко сообщил, что ГПУ может подготовить представление на снятие неприкосновенности с Соболева, за драку с «киборгом» (ВИДЕО)

«Все сталося так швидко, що я навіть не відразу зрозумів, що сталося. Автомобіль Lexus вискочив на перехрестя раптово, нізвідки! Я не бачив його і не міг бачити, оскільки Lexus вилетів на перехрестя з шаленою швидкістю. Його не було коли я починав рух, а з того моменту, до зіткнення пройшли лічені секунди», – йдеться в заяві Дронова.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...
Load...