Росією заволоділи “випадкові товариші” – Зеленський | Онлайн журнал AGRIMPASA

Росією заволоділи “випадкові товариші” – Зеленський

Нинішня російська влада ні на що не здатна, крім розрухи, наголосив президент України.

Росією заволоділи "випадкові товариші" – Зеленський

Постійним обстрілом звільнених територій Херсонщини російські агресори демонструють справжню суть тих “випадкових товаришів”, які заволоділи Росією. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час відеозвернення у понеділок, 28 листопада.

“У цю добу, як і кожного божого дня, окупанти знову обстрілювали Херсон та громади області. Лише за один тиждень ворог 258 разів обстріляв 30 населених пунктів Херсонщини. Російська армія пошкодила і насосну станцію, яка забезпечує подачу води до Миколаєва. Ну що про них сказати? Ось це і є справжня суть тих випадкових товаришів, які заволоділи Росією. У них після 20 років правління на значній частині їхньої держави така розруха, ніби там пройшла війна. А це не війна – це вони пройшли”, – сказав Зеленський.
Президент вважає, що нинішня російська влада ні на що не здатна, крім розрухи.
“Це все, що вони залишають після себе. І те, що вони роблять зараз проти України, – це їхня спроба помститися. Помститися за те, що українці вже неодноразово захищали себе від них. Україна ніколи не буде місцем для розрухи. Україна ніколи не прийме порядки від цих товаришів із Москви. Зробимо все, щоб відновити кожен зруйнований окупантами об’єкт, кожен будинок, кожне підприємство”, – запевнив глава держави.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...