Слава Камінська випустила першу пісню українською мовою | Онлайн журнал AGRIMPASA

Слава Камінська випустила першу пісню українською мовою

Виконавиця наголосила, що вона російськомовна українка, яка народилася в Одесі, і впевнена, що немає кращої країни, ніж Україна.

Слава Камінська випустила першу пісню українською мовою

 

Українська співачка Слава Камінська вперше за всю кар’єру випустила україномовну пісню під назвою Хочу додому. Ролик з’явився на YouTube каналі зірки.

“У чужій країні ми чужі, і ніде нам не буде так затишно, як у себе вдома”, – зауважила Слава, яка через війну РФ поїхала з дітьми до Нідерландів.
Трек став криком душі співачки.
“Це не тільки мій біль. Це біль моєї країни. Я російськомовна українка, яка народилася в Одесі, і для мене це перша робота українською мовою як автора. Хоча ні, це не робота – це крик душі. Дуже багато жінок з дітьми поїхали в інші країни, щоб бути в безпеці. Але душею ми залишилися вдома. Я впевнена, що немає кращої країни, ніж Україна. Я впевнена, немає міста кращого за те, де народилися ми і наші діти”, – наголосила Камінська.
Також вона наголосила, що щаслива бути українкою.
“Інша країна ніколи не стане домом. Все моє життя залишилося вдома… в Одесі, у Києві, у Харкові. Я переживаю за своїх дітей, тому досі перебуваю не там, де хотілося б мені та моїй сім’ї. Тільки зараз я цілком усвідомила, наскільки я люблю свою країну! Я хочу додому!” – додала співачка.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...