США відновили депортацію росіян – ЗМІ | Онлайн журнал AGRIMPASA

США відновили депортацію росіян – ЗМІ

Сполучені Штати Америки почали депортувати втікачів від мобілізації назад до Росії.

США відновили депортацію росіян - ЗМІ

США відновили депортацію до Росії, перервану невдовзі після початку повномасштабного вторгнення РФ до України, пише The Guardian.

За даними видання, кілька днів тому з США до Росії депортували чоловіка, який втік від мобілізації і намагався отримати притулок у Штатах. У США він потрапив через Мексику.
За словами адвоката, міграційна влада, яка розглянула прохання росіянина, дійшла висновку, що загроза відправки до війська не є достатньою підставою для надання притулку.
Він зазначив, що аналогічні рішення були винесені щодо ще трьох його клієнтів із Росії, проте зараз вони очікують на апеляцію.
Іміграційна та митна служба США заявила на цьому тижні, що здійснюють висилку до країн, зокрема до Росії, відповідно до керівних принципів висилки зі США.
“Мігранти з Росії приїхали до США, думаючи, що вони можуть отримати притулок і бути захищені від депортації через заявлену позицію уряду. Тепер очевидна зміна політики викликала замішання у мігрантів та їхніх прихильників, у яких залишилося мало часу для планування”, – пише видання.
Нагадаємо, аналітики Інституту вивчення війни переконані, що наміри Державної Думи підняти призовний вік у Росії свідчать про те, що Кремль не планує проводити повну мобілізацію.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...