Столична декомунізація: київський ж/д вокзал «порвав» соцмережі (ФОТО) | Онлайн журнал AGRIMPASA

Столична декомунізація: київський ж/д вокзал «порвав» соцмережі (ФОТО)

Спосіб донесення інформації потішив користувачів

Столична декомунізація: київський ж/д вокзал "порвав" соцмережі (ФОТО)

В Україні процес декомунізації пронісся не тільки по мегаполісам, але і невеликим містам і селам. Часто жителям складно перелаштуватися і почати сприймати нові назви таких знайомих населених пунктів. По всій видимості, адміністрація столичного вокзалу вирішила увійти в становище розгублених пасажирів і грати відразу за обидві команди, представляючи і готовність «декомунізуватися» і допомогти українським громадянам, пише Агрімпаса посилаючись на Знай.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Пьяные ополченцы по ошибке приехали на блокпост ВСУ (ВИДЕО 18+)

Так, користувач Оля Гвоздєва на своїй сторінці в Facebook опублікувала цікаве фото табло, на якому висвічується інформація про прибуття поїздів: назви дублюються, а пасажир на свій вибір може виїхати до Кіровограда замість незрозумілого Кропивницького або проігнорувати Покровск, виїхавши в рідній Красноармійськ.«Клієнторієнтований підхід 80го рівня», — підписала пост користувачка.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Известный российский певец Сергей Шнуров категорически отказался от концерта в Донецке: «Я ссыкливый» (ВИДЕО)


Не забывайте оставлять свои комментарии. И подписывайтесь на наши сообщества в ГуглеФейсбке и Твиттере, а также Ukrainians.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...