У Кремлі озвучили умови для введення миротворців на Донбас | Онлайн журнал AGRIMPASA

У Кремлі озвучили умови для введення миротворців на Донбас

У РФ наполягають, що сили ООН повинні забезпечувати виключно безпеку спостерігачів СММ ОБСЄ.

3_28

Миротворчий контингент ООН буде введений на Донбас після розведення сил і засобів сторін, але це повинно бути узгоджено з Києвом, Донецьком і Луганськом. Про це заявив глава МЗС Росії Сергій Лавров в інтерв’ю італійській газеті Libero, інформує Главком. За його словами, президент РФ Володимир Путін висунув ініціативу про заснування місії ООН зі сприяння охороні СММ ОБСЄ на Донбасі.

«Суть пропозиції — сили ООН повинні забезпечувати виключно безпеку спостерігачів СММ ОБСЄ, які будуть розміщені в зоні розведення по обидва боки лінії зіткнення, а також при патрулюванні інших районів конфлікту у відповідності зі своїм мандатом з виконання Мінських домовленостей. Контингент ООН буде введений в зону конфлікту після розведення сил і засобів сторін. Розміщення оонівців має бути погоджено з владою як в Києві, так і в Донецьку і Луганську», — заявив Лавров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко подписал изменения в госбюджет-2017

«При цьому основою врегулювання продовжують залишатися Мінські угоди, зберігаються всі існуючі переговорні майданчики — Мінська контактна група і «нормандський формат», — додав він.

Як відомо, 22 серпня президент України Петро Порошенко заявив, що має намір наступного місяця представити на Генасамблеї ООН ідею про розгортання миротворчої місії на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звезда «Сватов» сделал новое громкое заявление в адрес Украины (ВИДЕО)

Після цього Путін заявив, що підтримує ідею введення миротворців ООН на Донбас за умови їх розміщення на лінії зіткнення.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...
Load...