У Лаврова запевняють, що Росія проінформувала НАТО про майбутні навчання «Захід-2017» | Онлайн журнал AGRIMPASA

У Лаврова запевняють, що Росія проінформувала НАТО про майбутні навчання «Захід-2017»

Країни, прагнуть максимально загострити ситуацію напередодні навчань, вважають в МЗС РФ.
Заступник міністра закордонних справ Росії Олексій Мєшков назвав необґрунтованими звинувачення НАТО у зв’язку з російсько-білоруськими навчаннями «Захід-2017», передає РИА «Новости».

zapad

«Ті країни, які прагнуть максимально загострити ситуацію напередодні навчань, вкидаючи необґрунтовані звинувачення на адресу Росії, — це ті країни, які максимально перешкоджають контактам військових наших країн», — сказав він, інформує Агрімпаса з посилання на УНІАН. Він зазначив, що Росія «максимально широко поінформувала НАТО про майбутні навчання». Як повідомляв УНІАН, згідно з офіційними даними, активна фаза спільних стратегічних навчань Білорусі і Росії «Захід-2017» запланована на 14-20 вересня.

У цих навчаннях, які пройдуть на території Білорусі, передбачається участь до 13 тис. військовослужбовців. Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що реальна чисельність уприватників навчань «Захід-2017» складе 240 тис. осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Что значит для Путина война на Донбассе — Турчинов

Міністр оборони Степан Полторак вважає, що ці навчання можуть бути використані для початку агресії проти України, так і проти будь-якої країни Європи, що має спільний кордон з Росією.

У Міноборони РФ запевняють, що в рамках антитерористичних навчань «Захід-2017» не будуть готувати плацдарм для вторгнення в Україну, і задіють 13 тис. військовослужбовців і 250 танків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уход войск Путина с Донбасса: в РФ рассказали о серьезном конфликте в Кремле

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...
Load...