Україна не припинить боротьбу за Зміїний – ГУР | Онлайн журнал AGRIMPASA

Україна не припинить боротьбу за Зміїний – ГУР

Острів – єдиний регіон, через який РФ може спробувати висадити десант на територію Придністров’я, наголосив Кирило Буданов.

Україна не припинить боротьбу за Зміїний – ГУР

Україна боротиметься за острів Зміїний стільки, скільки потрібно. Про це сьогодні, 13 травня, в ефірі всеукраїнського телемарафону заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

Він наголосив, що острів має стратегічне значення як для України, так і для російських окупантів, оскільки дозволяє контролювати ситуацію на півдні країни. Також Зміїний важливий з погляду можливості висадки Росією тактичного морського десанту.
“Той, хто контролює острів, може будь-якої миті заблокувати рух цивільних суден у всіх напрямках на південь України… Острів Зміїний – це територія України, і ми її деокупуватимемо і боротимемося за неї стільки, скільки буде потрібно. Це стратегічно важлива точка, щоб відкрити торгові морські шляхи, завозити нам зброю та виключити будь-які можливі військові дії росії на території ПМР, з якою вони (війська РФ) можуть атакувати західну частину України”, – заявив Буданов.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...