Україна не відмовиться від Криму – Зеленський | Онлайн журнал AGRIMPASA

Україна не відмовиться від Криму – Зеленський

Президент нагадав, що саме з окупації півострова розпочалася російська війна проти України.

Україна не відмовиться від Криму - Зеленський

Україна обов’язково поверне окупований Крим, а російська війна закінчиться на півострові, де й почалася 2014 року. Про це у вівторок, 9 серпня, заявив президент України Володимир Зеленський.

“Ця російська війна проти України і проти всієї вільної Європи почалася з Криму і має закінчитися Кримом – його звільненням. Росія перетворила наш півострів, який завжди був і буде одним із найкращих місць у Європі, на одне з найнебезпечніших місць. Але ми повернемося в Крим”, – заявив він.
Говорячи про півострів, український лідер зазначив, що Кримська платформа цього року буде не менш вагомою та представницькою, ніж у 2021 році.
“Поки що рано розголошувати всі деталі, але цього року робота Кримської платформи буде не менш вагомою та представницькою, ніж минулого року, коли відбувся перший саміт”, – зазначив Зеленський.
Він зазначив, що наразі влада країни готує нові рішення для захисту та реалізації прав корінних народів України, програми економічного відновлення Криму після звільнення від окупантів,
Також президент наголосив, що “від Харкова до Херсона, від Донецька до Енергодару, від Станиці Луганської до Ялти, від Бердянська до Новофедорівки – все це частина нашої країни, все це Україна, яка буде повністю вільною”.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...