Український спортсмен похвалився дружбою з боксером-путіністом | Онлайн журнал AGRIMPASA

Український спортсмен похвалився дружбою з боксером-путіністом

Редкач проживає в Каліфорнії та дружить із російськими боксерами

Український спортсмен похвалився дружбою з боксером-путіністом

Український боксер Іван Редкач, який нещодавно опублікував фото з російським чемпіоном Дмитром Біволом, розповів, що товаришує з російським боксером Денисом Лебедєвим і не шкодує про це.

Відповідний пост Іван опублікував на своєму telegram-каналі.

Редкач зазначив, що з 2015 року йому іноді дістається за дружбу з росіянином, але він ні про що не шкодує, адже «на ринг виходять не з паспортом».

«Ще починаючи з 2015 року я неодноразово піддавався висловлюванням за спілкування та дружбу з Денисом Лебедєвим. Але жодного разу про це не пожалкував, тому що я чесний зі своєю совістю. Я спілкуюся з людьми по совісті. Насамперед, говорячи про професійний бокс, це індивідуальний вид спорту. На ринг виходять не за паспортом, віросповіданням або кольором шкіри, а за заслугами у професійному боксі», — написав Іван.

Редкач примудрився поставити Лебедєва та Миколу Валуєва в один ряд із братами Кличками, Олександром Усиком та Василем Ломаченком.

«Лебедєв, Валуєв, Цзю, Кличко, Джонс, Мейвезер, Мозлі, Тайсон, Ломаченко, Усик та багато інших прекрасних боксерів, всі вони професійні боксери, знають їх і поважають за їх досягнення, це легенди боксу, а вже потім говорять про те, звідки саме той чи інший боксер… Спортсмени не політики, і не треба втручати спорт і робити його як важіль для маніпуляцій та спекуляцій. Не думаю, що того ж Мейвезера любитимуть як боксера менше, бо він гуляв Червоною площею і відкрив там франшизу під своїм ім’ям. Насамперед його впізнали та полюбили як боксера. Рой Джонс – це шанований боксер, легенда. А цькування за чиюсь думку — це вже не спорт», — закінчив український боксер.

Иван Редкач про дружбу с россиянином Лебедевым
Іван Редкач про дружбу з росіянином Лебедєвим

Додамо, що фото Редкача з Біволом наробило шуму в мережі та навіть потрапило на пропагандистське ТБ, де цей знімок прокоментував Лебедєв.

Зазначимо, Лебедєв — типовий російський спортсмен, який підтримує президента росії володимира путіна, а також хоче очистити Україну від «фашизму».

«Я хотів би звернутися до кожного з вас, щоб висловити слова підтримки нашому президенту. Володимир Володимирович Путін був змушений прийняти єдине правильне рішення. Країни Заходу розгулюють по всьому світу як банда, просто як банда. Перше, що спадає на думку, — Іран, Ірак, Сирія, Лівія, Югославія… Вони просто творять, що хочуть.

І ось сьогодні вони вже на кордонах Росії – в Україні. Наша країна має не один приклад, коли у скрутну хвилину нам доводилося об’єднуватися та перемагати. Сьогодні, на жаль, мабуть, такий час знову настав.

Я від щирого серця бажаю, щоб ця війна закінчилася якомога раніше, але нам дійсно сьогодні необхідно об’єднатися і перемогти цей коричневий бруд фашизму», — цитує Лебедєва sports.kz.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...