УВАГА! Українські туристи почали масово заражатись на екзотичний вірус | Онлайн журнал AGRIMPASA

УВАГА! Українські туристи почали масово заражатись на екзотичний вірус

Готель відмовляється компенсувати збитки

УВАГА! Українські туристи почали масово заражатись на екзотичний віруНебезпечний вірус, який масово косить відпочивальників на турецьких курортах, може дістатися й нашої країни.  Українська сім’я підхватила в Анталії вірус Коксакі.

Про це повідомляє Агрімпаса посилаючись на Politeka.

«Приїхали 20 липня, на третій день молодша дитина захворіла вірусом Коксакі, але тоді лікарі не сказали що це. Після цього перехворіли всі, хворію зараз я, форма хвороби страшна: 4 дні температура 40, потім висип розміром з горох по всьому тілу і лопається, не сплю третій день, плюс сильна діарея. І таке було з усіма членами сім’ї», — розповів народний депутат Віталій Купрій про випадок із його друзями.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — «Это моя страна, захватим Украину» — в России пьяный десантник с криком ударил пропагандиста НТВ в прямом эфире ВИДЕОПотерпілі звернулися до готелю з претензіями, проте керівництво закладу відмовляється платити будь-яку компенсацію. Зараз родина знаходиться в Туреччині, їм скоро повертатися додому і летіти доведеться літаком з іншими пасажирами, які тепер ризикують опинитися на лікарняних ліжках. Тому небезпечний вірус може потрапити і до України.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — В Кремле созывают экстренное военное совещание! Казахстан идет в НАТО! Договор между Астаной и Вашингтоном подписан

Росіяни також жаліються на масову епідемію привезеу із Туреччини:

Коксакі вражає насамперед шлунково-кишковий тракт, інкубаційний період вірусу до 10 днів. Серед симптомів виділяють підвищення температури тіла, висипи на шкірі. А також у хворих може «злазити» нігтьова пластина. Передається вірус повітряно-крапельним шляхом.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...