В РФ вручають повістки на мітингах протесту – ЗМІ | Онлайн журнал AGRIMPASA

В РФ вручають повістки на мітингах протесту – ЗМІ

Росіяни виходять протестувати проти мобілізації і відразу отримують повістки у військкомат, повідомляють російські ЗМІ.

В РФ вручають повістки на мітингах протесту – ЗМІ

У Москві декому із затриманих на акції проти мобілізації, що відбулася 21 вересня, у відділах поліції вручили повістки у військкомати. Про це затримані розповіли правозахисному проекту ОВД-Инфо.
У Москві повістки вручали у відділеннях внутрішніх справ у кількох районах.

Телеграм-канал Вот так пише, що затриманих змушували підписувати повістки у ВВС Соколина Гора. Там був військовий комісар, розповіла дружина одного із затриманих, його також змусили підписати повістку. Пізніше вона повідомила Медиазоне, що її чоловіка відпустили з ВВС.
“Йому особисто вручав [повістку] комісар. На відео вони знімали, як вони вручають йому повістку, і казали, що він не може не прийняти її, тому що він громадянин Російської Федерації і зобов’язаний з’явитися завтра у комісаріат”, – уточнила вона.
Вручали повістки також на мітингах у Воронежі, уточнює ОВД-Инфо.
Учора, 21 вересня, на акціях проти оголошеної Володимиром Путіним мобілізації, які пройшли у 38 містах Росії, було затримано більш як 1 400 осіб. Найбільше затриманих – у Санкт-Петербурзі й Москві. Повідомляють, що у цих містах поліція діяла більш ніж жорстко. Серед затриманих є постраждалі.
РосЗМІ також повідомляють, що у Благовєщенську росіянин вистрибнув із вікна військкомату (вікно на другому поверсі). Чоловікові вдалося втекти, тепер його розшукують.
Росіянка Наталія Семенова, мешканка Улан-Уде (Бурятія), розповіла, що з військкомату прийшли за її братом, який помер 2 роки тому.
“Сьогодні з військкомату прийшли по мого брата, який помер 2 роки тому. Хочу зауважити, брат в армії взагалі ніколи не служив, бо за станом здоров’я не підходив!” – пише сестра “призовника”, яку обурює те, що “Бурятія, як завжди, поперед планети всієї ладна постачати м’ясо”.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+