Верещук закликала мешканців Херсона евакуюватися | Онлайн журнал AGRIMPASA

Верещук закликала мешканців Херсона евакуюватися

Уряд пропонує безкоштовну евакуацію до Кривого Рогу, Миколаєва та Одеси, з можливим подальшим переміщенням в інші регіони.

Верещук закликала мешканців Херсона евакуюватися

Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликає жителів Херсона евакуюватися на зимовий період у безпечніші регіони країни. Про це в понеділок, 21 листопада, йдеться в її Telegram-повідомленні.

“Уряд пропонує безкоштовну евакуацію до Кривого Рогу, Миколаєва та Одеси, з можливим подальшим переміщенням до Кіровоградської, Хмельницької області чи західних регіонів України”, – написала вона.
Чиновниця зазначила, що насамперед її заклик стосується жінок з дітьми, літніх людей, хворих та представників маломобільних груп.
“Переселенців забезпечать безкоштовним проживанням у притулках, гуманітарною допомогою, харчуванням, медичною підтримкою. Також буде надано допомогу в оформленні довідки внутрішньо переміщеній особі та грошовій допомозі від держави та міжнародних організацій”, – додала Верещук.
Раніше голова Херсонської ОДА Ярослав Янушевич закликав евакуювати жителів звільнених територій області. За його словами, це пов’язано з високою загрозою обстрілів з боку РФ та серйозною руйнацією інфраструктури регіону.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+