Верховна Рада сьогодні розгляне низку законопроектів щодо нацбезпеки та оборони | Онлайн журнал AGRIMPASA

Верховна Рада сьогодні розгляне низку законопроектів щодо нацбезпеки та оборони

Згодом у роботі ВР на вимогу фракцій «Самопоміч» та «Батьківщина» оголошено 30-хвилинну перерву.
Сьогодні Верховна Рада України розгляне низку законопроектів щодо національної безпеки та оборони.

1510746705-2084-pustaya-rada-v-sredu-foto-unian

Як передає кореспондент УНІАН, згідно з порядком денним, йдеться, зокрема, про законопроект, який стосується забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків під час проходження служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях. Першими ж питаннями сьогодні розглядатимуться законопроекти про ратифікації міжнародних угод. Серед питань, які сьогодні розглядатимуться для включення до порядку денного сесії, — законопроект про дипломатичну службу та законопроект щодо доступу Національного агентства з питань боротьби з корупцією до інформації, необхідної для реалізації його повноважень.

Також сьогодні парламент розгляне деякі питання, що стосуються паливно-енергетичного комплексу, зокрема, законопроект щодо стабілізації діяльності ПАТ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Задержание Саакашвили: возле дома политика начались столкновения [ВИДЕО]

Пізніше голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що представник фракцій «Самопоміч» та «Батьківщина» не бажають замінити перерву на виступ, тому в роботі парламенту оголошено 30-хвилинну перерву.

Як передає кореспондент УНІАН, голова ВР закликав голів фракцій зібратися на «коротку нараду». Він також нагадав, що регламент ВР забороняє розміщення плакатів в сесійній залі.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Нардеп Парасюк накинулся на полицейских в суде Мариуполя, открыто уголовное производство

В сесійній залі перед президією розміщено плакат: «Ні розпродажу української землі». Парубій висловив сподівання, що після перерви цього плакату не буде. Крім того, спікер парламенту закликав всіх народних депутатів об 11 годині прибути в сесійну залу.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...
Load...