«Хлопці украй важкі»: в Одесі збирають кров для двох бійців АТО | Онлайн журнал AGRIMPASA

«Хлопці украй важкі»: в Одесі збирають кров для двох бійців АТО

Група та резус-фактор значення не мають, тому волонтери закликають приходити всіх, хто має змогу допомогти. Зокрема, її потребують двоє бійців, яких нині рятують у військовому шпиталі.

165455

Обидва армійці у тяжкому стані. Їм життєво необхідний препарат альбумін, який і виробляють із матеріалів крові, інформує 5.ua. Протягом трьох днів активісти чекатимуть на донорів просто на станції переливання. Група та резус-фактор значення не мають. Поки що кров для військових здали лише кілька добровольців.

«Хлопці у дуже важкому стані. Життєво необхідний препарат альбумін. Купляти дуже дорого, на хлопців йде по 2-3 флакони на день.

Пішли простим шляхом – збір крові для хлопців оголосили. Яка група крові – не має значення. Нам будь-яка підійде», – каже волонтер Тетяна Бушняга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закон о реинтеграции Донбасса: Тука сделал громкое заявление

«Для мене було важливо прийти, здати кров для наших військових, які проходять лікування у шпиталі. Дійсно, складна ситуація. Хлопцям треба допомогти, а в мене на це лише півгодини часу пішло. Це реально для кожного», – розповідає донор Вікторія Пасторнеченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не может быть!» Кремль на ушах, Путин определился с очередным участием в президентских выборах

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...
Load...