ЄС заявляє про недофінансування суспільного мовлення в Україні | Онлайн журнал AGRIMPASA

ЄС заявляє про недофінансування суспільного мовлення в Україні

Представництво Євросоюзу в Україні наголошує на важливості повного фінансування суспільного мовлення в Україні. Про це йдеться у повідомленні представництва у Facebook, передає Depo.ua.

140587

«Ми поділяємо стурбованість громадянського суспільства щодо недофінансування суспільного мовника. Повне фінансування, передбачене відповідним законодавством, має важливе значення для незалежності суспільного мовлення», – наголосили у представництві ЄС. Таким чином у представництві підтримали заклик експертів «Реанімаційного пакету реформ» та організацій-партнерів, що супроводжують медіа-реформу, закласти повне фінансування суспільного мовлення у державний бюджет на 2018 рік.

Представники громадянського суспільства висловили занепокоєння у зв’язку із загрозливою ситуацію, спричиненою суттєвим недофінансуванням та успадкованими боргами суспільного мовлення в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Появилось видео, как Саакашвили прорывался в Украину через границу (ВИДЕО)

Нагадаємо, експерти РПР закликали Кабінет міністрів у проекті державного бюджету, який, як очікується, буде внесено до парламенту 15 вересня, передбачити фінансування для ПАТ «НСТУ» у розмірі понад 1 млрд 535 млн грн.

Окрім того, експерти РПР просять передбачити разове додаткове бюджетне фінансування на покриття витрат із обслуговування боргу ПАТ «НСТУ» перед Euronews SA, успадкованого суспільним мовником від колишнього державного телебачення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Секретную» столицу КНДР сняли с высоты птичьего полета: в сеть попало редкое видео

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...