Землю накриє найпотужніша за останні 20 років магнітна буря | Онлайн журнал AGRIMPASA

Землю накриє найпотужніша за останні 20 років магнітна буря

Через сильні спалахи на Сонці 13-14 вересня Землю накриє потужна магнітна буря. Магнітна буря буде найпотужнішою за останні 20 років, повідомляє Агрімпаса з посилання на ua.racurs.ua.

magntna-burya-ce-opis-yavischa-yogo-prichin-nebezpeki_223

Причиною бурі стали потужні спалахи на Сонці. Така сонячна активність вкрай небезпечна для космічних апаратів на орбіті та несе загрозу для здоров’я людей на Землі. Лікарі попереджають, що бурі можуть викликати головний біль, підвищення артеріального тиску, розлад настрою, психічні відхилення у вигляді загострення.

При сильній метеозалежності медики рекомендують не сідати за кермо, не спускатися в метро і звертатися за допомогою до лікарів.

При цьому, більшість людей впливу магнітних бурь за роботою не помічають. Насправді, від них страждають не більше 10% жителів планети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОБСЕ зафиксировала возле Донецка 40 танков боевиков

Нагадаємо, що 7 вересня сильні геомагнітні бурі накрили й Україну. Проте 13 вересня геомагнітна обстановка в країні протягом доби коливатиметься від слабкої магнітної бурі (3 бали) до малої магнітної бурі (4 бали). 14 вересня очікується помірна геомагнітна буря (5 балів).

Декількома днями раніше вчені попереджали про сильні магнітні бурі через потужні спалахи на Сонці. Потоки частинок розрядженої плазми, викинуті під час сонячної активності, можуть викликати порушення в роботі систем зв’язку, навігації та електроніки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СМИ — Названо реальное число авто на иностранных номерах в Украине

Загрузка...
загрузка...
загрузка...
Загрузка...
Load...