Як швидко знайти нових замовників товарів чи послуг в Україні
Попри непросту економічну ситуацію, українські приватні компанії продовжують закуповувати товари та послуги, необхідні для їхньої роботи. Угоди укладаються напряму або проводячи комерційні тендери на електронних майданчиках. Цей спосіб зручний і для замовників, і для підрядників, оскільки дозволяє першим заощадити та розширити коло потенційних постачальників, а другим — швидко продати товари оптом (іншими словами – знайти покупців, заявити про себе та отримати замовлення).
Якими бувають комерційні тендери
Приватні тендери бувають двох видів:
- Закриті — можуть брати участь лише ті постачальники, яких запросив особисто організатор.
- Відкриті — оголошення про тендер публікується на майданчику у відкритому доступі, і кожен охочий може подати заявку на участь.
Як відбуваються комерційні тендери
Комерційний тендер складається з наступних кроків:
- Замовник (приватна компанія) організовує закупівлю та публікує відповідне оголошення на електронному майданчику SmartTender.biz.
- Зацікавлені постачальники надсилають заявки на участь у тендері, де вказують свої цінові пропозиції.
- Замовник ознайомлюється із заявками учасників, вибирає переможця та підписує з ним договір.
У деяких комерційних закупівлях (особливо у закупівлях послуг) замовники додатково можуть проводити особисті або онлайн-зустрічі з постачальниками, щоб отримати повну інформацію про їхні пропозиції та досвід.
Як стати учасником тендеру та отримати замовлення
Для участі у комерційному тендері необхідно виконати такі дії:
- Зареєструйтесь на електронному майданчику SmartTender.biz.
- Знайдіть цікавий для вас тендер. Для цього на сторінці пошуку комерційних тендерів на майданчику використовуйте фільтри або пошук за ключовими словами.
- Щойно ви знайшли потрібний тендер, прочитайте документацію до нього — у ній замовник описує, що саме та на яких умовах він хоче придбати.
- Подайте заявку на участь: для цього заповніть форму на сторінці тендеру, додайте потрібні документи (якщо необхідно) та вкажіть ціну, за яку готові продати предмет закупівлі.
У разі перемоги обговоріть із замовником умови угоди та підпишіть необхідні документи.
Якщо формат комерційних тендерів вам сподобається, можете спробувати взяти участь у публічних закупівлях — вони також доступні на SmartTender.biz. У такому разі ви співпрацюватимете з державними замовниками.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+