Британська розвідка повідомила про активізацію тактичної авіації РФ на тлі контрнаступу України | Онлайн журнал AGRIMPASA

Британська розвідка повідомила про активізацію тактичної авіації РФ на тлі контрнаступу України

Протягом останніх двох тижнів спостерігається збільшення кількості бойових вильотів тактичної авіації РФ, особливо над південною частиною України, повідомляє британська розвідка.

Британська розвідка повідомила про активізацію тактичної авіації РФ на тлі контрнаступу України

Як пише “Європейська правда“, про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії, опублікованому у Twitter.

Як зазначили у розвідці, активізація тактичної авіації РФ майже напевно стала відповіддю на наступальні операції України, оскільки таким чином ВКС РФ намагаються підтримати наземні війська повітряними ударами.

“Незважаючи на зростання, щоденна кількість вильотів російської авіації залишається набагато нижчою, ніж на початку вторгнення, коли вони здійснювали до 300 вильотів на день”, – йдеться у повідомленні.

Також у відомстві додають, що південь України часто був більш сприятливим для російських повітряних операцій порівняно з іншими ділянками фронту.

Крім того, за останній рік, ВКС РФ збільшили використання зброї класу “повітря-поверхня”, наприклад, плануючих бомб, які дозволяють штурмовикам залишатися на значній відстані від своїх цілей.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+