Де в Європі можна орендувати ціле село з фортецею всього за $21 | Онлайн журнал AGRIMPASA

Де в Європі можна орендувати ціле село з фортецею всього за $21

В Італії, у муніципалітеті Петритолі, можна орендувати село з фортецею Palazzo Mannocchi

Де в Європі можна орендувати ціле село з фортецею всього за $21

У центральній Італії, в мальовничому муніципалітеті Петритолі, відкривається можливість орендувати ціле село з історичною фортецею Palazzo Mannocchi за символічну суму в 21 долар з людини, за умови масової забронювання групою відвідувачів.

Пропозиція актуальна для компаній, що нараховують велику кількість осіб, з метою унікального відпочинку в історичному та культурному контексті. Замок Palazzo Mannocchi, розташований на вершині пагорба в провінції Фермо, пропонує не тільки житлові приміщення для до 100 осіб, але й різноманітні розваги та комфорт. Вартість трьох ночей у квітні складає близько 5 090 фунтів стерлінгів. Фортеця включає в себе два басейни, ідеальні для проведення різноманітних заходів та святкувань.

Комплекс Palazzo Mannocchi має багате історичне минуле, включаючи сади, виноградники та театр у стилі бароко. Також до уваги відвідувачів пропонуються кафе, салони краси та інші заклади. Внутрішнє убранство замку включає в себе просторі кімнати та затишні куточки для відпочинку, а також наявність зручних парковок.

В неподалік розташоване курортне містечко Порто-Сан-Джорджіо, яке пропонує приємний клімат та різноманітні можливості для денних прогулянок та вечірнього дозвілля. Це місце ідеально підходить для тих, хто шукає ексклюзивні варіанти проведення відпустки або святкування з родиною та друзями в унікальному історичному середовищі.

Нагадаємо, що наразі набирають популярність пішохідні маршрути, які пропонують туристам унікальний спосіб ознайомлення з містами. На підтримку цього тренду спеціалізований сервіс GuruWalk опублікував рейтинг із 100 найкращих міст для піших прогулянок, ґрунтуючись на аналізі даних бронювань та пошукових запитів по 800 містах із 120 країн за період з квітня 2023 року до квітня 2024 року.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+