Фраєр здувся. Пригожин заявив про припинення “походу” на Москву | Онлайн журнал AGRIMPASA

Фраєр здувся. Пригожин заявив про припинення “походу” на Москву

Засновник ПВК “Вагнера” Євген Пригожин вирішив припинити свій бунт та похід на Москву.

Фраєр здувся. Пригожин заявив про припинення "походу" на Москву

Про це повідомляє АГРІМПАСА з посиланням на його прес-службу.

“ПВК “Вагнера” хотіли розформувати. Ми вийшли 23 червня на Марш справедливості. За добу ми пройшли, не доходячи 200 км до Москви. За цей час ми не пролили жодної краплі крові наших бійців”, – йдеться у повідомленні.

Прес-служба Пригожина стверджує, що нібито зараз “настав той момент, коли кров може пролитися”.

“Тому, розуміючи всю відповідальність за те, що буде пролита російська кров з однієї зі сторін, ми розвертаємо свої колони. І йдемо у зворотному напрямку до польових таборів згідно з планом”, – додають у представництві Пригожина.

Лукашенко врятував Москву?

Заяві Пригожина передувало повідомлення прес-служби Лукашенка, де йшлося про те, що білоруський диктатор умовив ватажка “вагнерівців” почати деескалацію та припинити свій похід на Москву.

У Лукашенка заявляли, що Пригожину запропонували “абсолютно вигідний і прийнятний варіант розв’язки ситуації”, який передбачає гарантії безпеки для бойовиків “Вагнера”.

Похід бойовиків Пригожина на Москву

Між Пригожиним та міністром оборони РФ Сергієм Шойгу декілька місяців триває конфлікт, але вчора він різко загострився. Ватажок “вагнерівців” заявив, що війська РФ нібито вдарили по тиловому табору його найманців. Пригожин оголосив, що “йтиме на Москву”, але почав з Ростова.

Після опівночі Пригожин заявив, що його війська рухаються по Ростовській області, а зранку “вагнерівці” зайняли військові об’єкти у Ростові, зокрема штаб Західного військового округу РФ. Після цього колона “вагнерівців” рушила на Москву.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+