Глава Хорватії розкритикував гасло “Слава Україні” | Онлайн журнал AGRIMPASA

Глава Хорватії розкритикував гасло “Слава Україні”

В Офісі президента порадили Мілановичу “не жити інфантильними міфами російської пропаганди”.

Глава Хорватії розкритикував гасло "Слава Україні"

Президент Хорватії Зоран Миланович розкритикував гасло “Слава Україні”. Воно, на його думку, має таке ж походження, як і вигук хорватських усташів – крайнього правого угруповання, яке діяло в країні під час Другої світової війни. Про це повідомляє видання N1.

Під час церемонії вручення нагород міста Загреба Міланович прокоментував журналістам використання правими силами гасла усташів “За дім готові”, яке офіційно заборонене у Хорватії.
“Нема різниці між “За дім готові” та “Слава Україні”. Це – вигук найрадикальніших шовіністів Західної України, які співпрацювали з нацистами й убили тисячі євреїв, поляків… Не хочу таке чути в Хорватії… Мене не цікавить, що деякі лідери “підсіли” на нього. Хай вигадають інше привітання”, – заявив він.
У відповідь радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter дав Мілановичу “кілька скромних порад”.
“1. Не треба жити інфантильними міфами російської пропаганди: сьогодні це вже має безглуздий вигляд… 2. Не треба боятися правильної історії: вона робить нас сильними… 3. Не треба просити сміливих людей, які воюють в Україні за свою свободу та свої сім’ї, здатися, якщо сам не готовий захищати власну землю: це просто ганебно. І так… Героям слава! Завжди…”, – написав він.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+