Ігнат прокоментував чутки про знищення систем Patriot і “зраду” від нардепки Безуглої | Онлайн журнал AGRIMPASA

Ігнат прокоментував чутки про знищення систем Patriot і “зраду” від нардепки Безуглої

Колишній речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат прокоментував чутки про нібито знищення окупаційними військами Росії кількох американських зенітно-ракетних комплексів Patriot.

Ігнат прокоментував чутки про знищення систем Patriot і "зраду" від нардепки Безуглої

Напередодні нардепка Мар’яна Безугла накинулася з критикою на командування Повітряних сил.

Безугла заявила, що Україна втратила два Patriot внаслідок ударів РФ:”Перший Patriot було знищено, бо його не переміщували взагалі, хоча це описано в будь-якому військовому підручнику. Після цього другий Patriot було знищено, бо його переміщували рідко і не маскували, і це вже після знищення першого; місцеве населення знало, де він, і ніяких заходів не проводилося”.

Що стосується наслідків атаки по аеродрому, інформує АГРІМПАСА з посиланням на допис Юрія Ігната у Facebook.

За його словами, історія з ураженням кількох пускових Patriot спершу на південному, потім на східному напрямку набула неабиякого розголосу.

“Ніхто не розбирається, що таке зенітний ракетний комплекс, чи зенітний ракетний дивізіон, як підрозділ… Все, знищили “Patriot”… зрада! Але той самий підрозділ, наступного дня уже працював по російських літаках. Така історія”, – написав він.

Що стосується наслідків атаки по аеродрому в Миргороді, ексспікер зазначив, що удар був болісним, а окупанти задіяли нову тактику атаки БПЛА, ймовірно, вимикаючи навігацію і спрямовуючи безпілотник інерційно, після чого включаючи GPS над об’єктом.

“Сьогодні українські пілоти – серйозна загроза для окупанта, саме тому почастішали удари по наших аеродромах. Адже всі типи тактичної авіації адаптовані під західну високоточну зброю і завдають болісних ударів по передових позиціях та тилах ворога. Проблема лише в тому, що ризик великий та західних “бімб “мало. Треба більше”, – додав спікер.

Говорячи про публікації та висловлювання, які поширює нардеп Мар’яна Безуглая, Ігнат додав, що за результатами крайнього моніторингу ворожого інформпростору, вона б’є всі рейтинги за популярністю та цитованістю у російських медіа, а кращої персони для дискредитації ЗСУ не вигадати.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+