Ігор Кондратюк припустив, що допоможе втікачу Олегу Виннику повернути прихильність українців | Онлайн журнал AGRIMPASA

Ігор Кондратюк припустив, що допоможе втікачу Олегу Виннику повернути прихильність українців

Телеведучий та музичний продюсер Ігор Кондратюк приспустив, чи є майбутнє в українському шоу-бізнесі у ще донедавна одних з найвідоміших артистів – співаків Олега Винника та Потапа, а також хореографа та телеведучого Влада Ями, які з початком великої війни чкурнули за кордон. З останнім Кондратюк багато років працював в журі телешоу “Україна має талант”.

Ігор Кондратюк припустив, що допоможе втікачу Олегу Виннику повернути прихильність українців

За словами Кондратюка, Влад Яма не може одноосібно прийняти рішення про повернення в Україну, бо несе відповідальність за свою родину. Про це продюсер розповів в інтерв’ю OBOZ.UA, інформує АГРІМПАСА.

“Влад поїхав в Америку і там залишився, більше нічого про нього не знаю, – каже Кондратюк. – Говорячи про Влада Яму, треба розуміти, що він сімейна людина, в нього є дружина та дитина. Якщо думаєте, що він міг сказати: так, все, кидаю вас і їду в Україну, то помиляєтеся. Люди, які воюють, мабуть, мають право його назвати негідником. Люди, які не воюють, на мій погляд, повинні розуміти наступне: що відбувається – треба запитувати у самого Влада Ями. Я за нього відповідати не буду”.

“Я сторонній спостерігач і можу лише поставити для себе “галочку” навпроти прізвища”, – додав телеведучий.

Ігор Кондратюк припускає, що артисти-чоловіки, які виїхали від час війни за кордон і за це отримала добрячу порцію критики, все ж таки матимуть шанси повернути прихильність своєї аудиторії: “Чи зробить кар’єру, коли повернеться додому Потап, Винник та Яма – велике питання. Скоріш за все, Виннику та Потапу це буде легше, бо можуть написати пару шлягерів, які візьмуть в ротацію. І це буде повернення. Щодо Влади Ями – не знаю”.

“Хоча, знаєте, президент Зеленський вручив Віталію Козловському, який виступав на дні Перемоги в Москві в 2016 році, орден. Співаку, який вимовляв слова, що йому байдуже, чий Крим. Тому, ніколи не кажи “ніколи”, – додав Кондратюк.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+