“Кадировці” беруть під контроль окупований Донбас – Спротив | Онлайн журнал AGRIMPASA

“Кадировці” беруть під контроль окупований Донбас – Спротив

У Донецьку майже постійно перебувають делегації з Чечні, які контролюють виконання гауляйтерами регіону своїх обов’язків перед Кадировим.

"Кадировці" беруть під контроль окупований Донбас - Спротив
Центр національного спротиву повідомляє, що голова Чечні Рамзан Кадиров посилює свою владу на тимчасово окупованих територіях сходу.

“Цьому сприяє велика кількість “кадировців”, переважна частина яких перебуває в тилу і має необмежену владу в регіоні. Вони активно мародерять регіон, вивозячи в Чечню техніку з підприємств та просто коштовності”, – йдеться у повідомленні.
Як повідомляється, в Луганськ було призначено “лояльного до Кадирова прокурора Гліба Михайлова з Дагестану, який привіз своїх прокурорів”.
“Його завданням буде, крім репресій, легалізувати злочини “кадировців” в області. Першим результатом співпраці стало відправлення до Чечні на “військово-патріотичне виховання” 200 важких підлітків. Дітей привезли до республіки за федеральною програмою “Підлітки Росії”. За словами Кадирова, “проводитиметься профілактична робота з метою військово-патріотичного виховання”, – зазначили в ЦНС.
У Донецьку, за даними Спротиву, при цьому майже постійно перебувають делегації з Чечні, які контролюють виконання “гауляйтерами” регіону своїх обов’язків перед Кадировим.
“Зокрема, на тижні до Донецька приїжджали так звані “міністр інформації Чечні” Ахмет Дудаєв, “депутат парламенту Чечні” Джамалай Закроєв та “радник” Кадирова Умар Даудов. Разом з ними Донецьк відвідала чеченська співачка Еліна Муртазова”, – йдеться у повідомленні.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+