Мобілізація в РФ відбудеться у два етапи – Генштаб | Онлайн журнал AGRIMPASA

Мобілізація в РФ відбудеться у два етапи – Генштаб

У Генштабі ЗСУ розповіли, куди Росія планує передусім скерувати своїх мобілізованих громадян.

Мобілізація в РФ відбудеться у два етапи – Генштаб

У Генштабі ЗСУ вважають, що на першому етапі часткової мобілізації росіяни планують доукомплектувати свої з’єднання та військові частини, що воюють в Україні, а також частина сил може піти на доукомплектування прикордонної служби. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов на брифінгу.

“Згідно із планами Росії, мобілізації підлягають близько 300 тисяч осіб. За попередніми оцінками, призов відбудеться як мінімум у два етапи, може бути більше. На першому етапі, імовірно протягом місяця–півтора, противник планує доукомплектувати до повного штату свої з’єднання та військові частини, задіяні до ведення бойових дій на території України. Також не виключається, що частина сил піде на доукомплектування прикордонної служби Федеральної служби безпеки противника задля вивільнення особового складу підрозділів збройних сил, які задіяні на прикритті державного кордону з нашою країною”, – сказав Громов.
За словами Громова, найбільшу частину тих, хто підлягатиме мобілізації, становитимуть посадові особи сержантського і рядового складу, а також молодші офіцери.
“Це категорія, яка найбільше зазнала втрат у ворога. Надалі не виключається, що протягом другого етапу противник продовжить виконувати свої заходи мобілізації, буде створено відповідну низку загальновійськових формувань оперативного і тактичного рівня, відповідний комплект підрозділів ракетних військ та артилерії. Одночасно ми розуміємо, що фахівців дефіцитних спеціальностей у противника наразі немає, а їхня підготовка буде займати тривалий час. Тому передусім противник зосередив свою увагу на формуванні загальновійськових частин підрозділів, підрозділів ракетних військ та артилерії”, – сказав представник Генштабу.
Він зазначив, що, за даними української розвідки, поспішність Кремля з оголошенням часткової мобілізації є наслідком зростання низки внутрішніх і зовнішніх загроз путінському режиму.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+