МОУ порівняло втрати росіян та ЗСУ під час наступу | Онлайн журнал AGRIMPASA

МОУ порівняло втрати росіян та ЗСУ під час наступу

У двох оперативно-стратегічних угрупуваннях військ Хортиця і Таврія втрати неспівмірно менші, ніж у ворога.

МОУ порівняло втрати росіян та ЗСУ під час наступу

Втрати Збройних сил України протягом усієї війни були меншими, ніж у російської армії. Про це заявила заступниця міністра оборони Ганну Маляр у Telegram 14 червня.

За її словами, ворог робить “вкиди” про великі втрати України з метою деморалізації українського суспільства та воїнів.
“Українська армія під час наступу несе в рази менші втрати порівняно з окупантами, попри фейки росіян про протилежне. Я хочу нагадати, що під час війни жодна зі сторін не оприлюднює точні дані про свої втрати, тому що цим може скористатись ворог для прогнозування подальших дій супротивника на полі бою”, – зазначила Маляр.
Загалом протягом всієї війни у ЗСУ в рази менше втрат, наголосила вона.
“Якщо говорити про співвідношення загиблих по двох оперативно стратегічних угрупованнях військ, які зараз наступають, то за минулий тиждень цифри такі: по Хортиці (це там де Бахмутський напрямок) – у ворога загиблих у 8,73 раза більше, майже в дев’ять разів. Щодо Таврії (там де Запорізький і Бердянській напрямки) – загиблих у ворога в 5,3 раза більше, ніж у нас”, – розповіла Маляр.
Нагадаємо, раніше у Міноборони заявили, що Росія поширює фейки про втрати серед українських військових чи знищення військової техніки для того, аби Україна спростовувала ці дані та надавала реальні цифри.

За даними Генштабу ЗСУ, з початку війни загальні бойові втрати особового складу російських військ на території України орієнтовно склали 217 330 осіб. Минулої доби ЗСУ ліквідували 680 окупантів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+