На Львівщині після нічної атаки ворога зруйновано адмінбудівлю: є загиблий, під завалами можуть бути люди | Онлайн журнал AGRIMPASA

На Львівщині після нічної атаки ворога зруйновано адмінбудівлю: є загиблий, під завалами можуть бути люди

Агресор атакував крилатими ракетами той самий об’єкт критичної інфраструктури у Львівській області, який був його ціллю 24 і 29 березня.

На Львівщині після нічної атаки ворога зруйновано адмінбудівлю: є загиблий, під завалами можуть бути люди

Вранці 31 березня російські терористи завдали ракетного удару по території Львівської області. Внаслідок обстрілу зруйновано адміністративну будівлю. Жертвою ворога стала одна людина.

Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, інформує АГРІМПАСА.

За інформацією голови ОВА, ворог атакував крилатими ракетами той самий об’єкт критичної інфраструктури у Львівській області, який був його ціллю 24 і 29 березня. Повітряна тривога тривала в регіоні майже півтори години.

Козицький зазначив, що внаслідок удару було зруйновано адміністративну будівлю, на місці теракту виникла пожежа, яку оперативно загасили рятувальники.

Також в ОВА зазначили, що жертвою терористів стала одна людина, а під завалами можуть бути ще люди. Наразі рятувальники розбирають завали.

Під час атаки мешканців Львівської області попереджали про проліт російських ракет у напрямку обласного центру та міста Стрий.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+