На Миколаївщині затримали цінительку “русского мира” | Онлайн журнал AGRIMPASA

На Миколаївщині затримали цінительку “русского мира”

Колаборантка пропагувала покращення життя та підтримку з боку РФ серед місцевих жителів.

На Миколаївщині затримали цінительку "русского мира"

Служба безпеки викрила ще одну ворожу поплічницю під час стабілізаційних заходів у звільнених районах Миколаївської області. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зловмисницею виявилася жителька міста Снігурівка, яка приєдналася до окупаційної адміністрації держави-агресора й обіймала посаду “голови апарату” у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території Снігурівського району.
Перебуваючи на посаді, колаборантка виконувала організаційно-розпорядчі й адміністративно-господарські функції. Також пропонувала місця у лавах окупаційної адміністрації та займалася документами, необхідними для видачі “гуманітарної допомоги” та грошей, що видаються окремій групі місцевого населення окупованої Снігурівки.
Колаборантка сприяла поширенню кремлівського режиму і підтримувала репресивні заходи окупантів на території регіону. До злочинної діяльності жінка намагалася залучати місцевих жителів, з якими проводила відповідні співбесіди і пропагувала нібито покращення життя та підтримку з боку РФ серед місцевих жителів.
Після звільнення району зловмисниця намагалася втекти на тимчасово непідконтрольну територію на півдні України, де планувала уникнути правосуддя. Але не встигла. Співробітники Служби безпеки встановили її місцезнаходження та затримали.
Поки що їй повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Їй загрожує позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади.
Триває досудове розслідування задля встановлення всіх обставин злочинної діяльності.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+