Нижня палата парламенту Чехії визнала російський режим терористичним | Онлайн журнал AGRIMPASA

Нижня палата парламенту Чехії визнала російський режим терористичним

Палата депутатів парламенту Чехії схвалила резолюцію, яка називає чинну російську владу терористичним режимом.

Нижня палата парламенту Чехії визнала російський режим терористичним

Про це повідомляє Novinky, пише “Європейська правда”.

Одне з положень резолюції “визначає чинний російський режим терористичним, згідно з резолюцією Парламентської асамблеї Ради Європи”.

У документі засуджують російські псевдореферендуми на окупованих територіях для легітимізації їхнього “приєднання” до РФ та систематичні ракетні удари по українській цивільній інфраструктурі.

“За” проголосували 129 зі 156 депутатів – майже усі сили, окрім правих євроскептиків SPD та окремих депутатів від інших фракцій.

“Війну почав Владімір Путін і керовані ним особи. У них на руках – кров тисяч цивільних. Практики Кремля нагадують найтемніші часи сталінської доби”, – заявила під час дебатів заступниця спікера Палати депутатів Ольга Ріхтерова.

“Якщо хтось поводиться як терорист – то це терорист. Путін веде війну проти України і Росія у ній не цурається вбивств невинних людей”, – заявив керівник фракції TOP 09 Ян Якоб.

Підтримала резолюцію і частина опозиційної фракції ANO, партії експрем’єра Бабіша. “Всі ми бачили звірства, які скоювала в Україні російська армія… Єдина мета цих дій – зламати дух українців. Ми в цілому погоджуємося з резолюцією, вона справедлива”, – зазначив депутат Ярослав Бжош. Нагадаємо, 13 жовтня Парламентська асамблея Ради Європи одностайно ухвалила резолюцію, в якій Російська Федерація названа терористичним режимом. До резолюції також була включена поправка із закликом надати Україні системи ППО. ПАРЄ стала першою міжнародною організацією, яка визнала Росію державою-терористом.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...