Обстріл Києва 8 липня: кількість жертв і постраждалих зросла, у місті оголошено день жалоби (ФОТО) | Онлайн журнал AGRIMPASA

Обстріл Києва 8 липня: кількість жертв і постраждалих зросла, у місті оголошено день жалоби (ФОТО)

Станом на ранок 9 липня, зросла кількість жертв і постраждалих учорашнього ракетного удару по Києву.

Обстріл Києва 8 липня: кількість жертв і постраждалих зросла, у місті оголошено день жалоби (ФОТО)

Про це повідомляє начальник КМДА Сергій Попко, інформує АГРІМПАСА.

За оновленими даними, внаслідок ракетної атаки у столиці загинуло 27 людей, серед яких четверо дітей, постраждало 117 осіб.

Крім того, як повідомляє ДСНС, під час нічних розборів завалів у Шевченківському районі Києва знайдено тіло хлопчика.

Ліквідація наслідків обстрілів досі триває на трьох локаціях. На місцях подій залучено 377 рятувальників та 76 одиниць техніки ДСНС.

Як повідомив президент України Володимир Зеленський, загалом пошкоджені майже 100 об’єктів: дитяча лікарня, звичайні будинки, дитячі садки, пологовий будинок, коледж, бізнес-центр. На місцях досі триває розбір завалів.

У МОЗ повідомили, що станом на 23:00 внаслідок атаки на “Охматдит” відомо про 2 загиблих і понад 50 постраждалих.

Загиблі – лікарка й родич одного з пацієнтів медичного закладу. 7 дітей отримали поранення, з них 4 ушпиталені. Ці дані не остаточні й будуть оновлюватися, рятувальна операція триває.

У момент ракетної атаки в “Охматдиті” перебувало понад 600 пацієнтів і щонайменше стільки ж – працівників лікарні. Евакуація пацієнтів продовжується.

Повного руйнування зазнав корпус токсикології з відділенням хронічних і гострих інтоксикацій (де дітям проводять діаліз) НДСЛ “Охматдит”. У старому хірургічному корпусі вибито майже всі вікна, зазнали значних пошкоджень два хірургічні та два соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії та операційний блок.

У новому, зведеному лише нещодавно, корпусі пошкоджено 12 відділень, із них 8 – хірургічних, 5 – онкологічних, дві реанімації, операційний блок, відділення радіології та променевої терапії. Втрачено також частину єдиної в країні онкогематологічної лабораторії.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що 9 липня оголошено Днем жалоби у столиці через терористичну атаку Росії на цивільні об’єкти Києва.

У цей день будуть приспущені прапори на всіх комунальних будівлях міста. Також рекомендовано приспустити державні прапори на будівлях державної та приватної власності.

9 липня в місті заборонено будь-які розважальні заходи. Телеканалам і радіостанціям рекомендується внести відповідні зміни до сітки мовлення.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+